Didim D Marin Açılış Organizasyonu

Didim D Marin Açılış Organizasyonu Balon Yağmuru İzmir Organizasyon

Didim D Marin Açılış Organizasyonu

D Marin ağının ikincisi marinası olarak faaliyete geçen Didim D Marin açılış organizasyonu için, İzmir Organizasyon ekibi olarak bazı teknik ve pro teknik hizmetlerde bulunduk.

Başbakan, bakanlar, bürokratlar ve ünlü iş adamlarının katıldığı açılış organizasyonu çok ses getiren, gösterişli ve ihtişamlı bir etkinlik davetiyle kutlandı.

İzmir Organizasyon olarak organizasyondaki görevimiz, marina alanının tamamını balonlarla süslemek, animasyon etkinliklerinde bulunmak, çocuklar için bir oyun parkı oluşturmak ve pro teknik hizmetlerden sorumlu olmaktı.

Didim D Marin açılış organizasyonu hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını okuyabilirsiniz.

Didim D Marin Açılış Organizasyonu Hazırlıklarımız

Büyük organizasyondan günler önce organizasyon hazırlıklarımıza başladık. Açılış organizasyonu için balon ve balon süsleme ekipmanlarımızı tamamladık. Diğer ekipmanlarımızın kontrollerini yaptık. Kullanıma hazır hale getirdik. Animasyon kadromuzu belirledik.

Organizasyon gününden saatler önce, teknik ekibimizle file balon hazırlığına başladık. File balon hazırlıklarını bitirdikten sonra, zincir balon, papatya balon ve uçan balon süslemelerini tamamladık. 1 km civarında zincir balon süsleme ile organizasyon mekanını özelleştirdik. 1500’e yakın papatya balon ve 5000’e yakın uçan balon ile de marinayı süsledik.

Sıra geldi çocuk oyun alanlarına. Top havuzu, kaydırak ve zıpzıp gibi şişme oyuncaklarla bir oyun alanı oluşturduk. Ayrıca canlı langırt, sumo güreşi gibi eğlenceli oyun parkurlarına da yer verdik.

Rengarenk kostümleri, aksesuarları ve eğlenceli makyajlarıyla palyaço, kostümlü karakter, maskot ve tahta bacak animasyon grupları ile, renkli bir animasyon gösterisi hazırladık. Organizasyon boyunca yüz boyama ve sosis balon aktiviteleri animasyon kadromuzla birlikte devam etti. Ayrıca palyaçolarımız ve sivil animatörlerimizle D Marin logo ve yazılarının basılı olduğu baskılı balon dağıtımı yaptık.

4 adet gazlı konfeti makinemizi de organizasyon mekanında hazır bulundurduktan sonra, son hazırlıklarımızı tamamlayıp organizasyonu başlattık.

Didim D Marin Açılış Organizasyonu Balon ve Konfeti Atımıyla Başladı

Üst düzey bürokrat ve protokolün katılımcı olduğu marina açılışı için konuşmalar yapıldıktan sonra, organizasyon alanının yüksek bir yerinde konumlandırdığımız file balon etkinliğini başlattık. Bir anda çekilen ip ile tüm gökyüzüne dağılan balonlar, organizasyonun ihtişamını artırdı. İzleyenleri heyecanlandırdı.

Ardından dört bir yana kurulan gazlı konfeti makineleri ile, yoğun bir konfeti gösterisi başlattık. Renkli animasyon etkinliklerimiz ile ihtişamlı açılış organizasyonu devam etti.

Organizasyon boyunca fotoğraf ve video çekimi yasak olduğundan dolayı, haber galerimizde yalnızca file balon hazırlıklarımızı paylaşıyoruz. Galerimizde, profesyonel İzmir Organizasyon ekibinin organizasyon hazırlıklarını görebilirsiniz.