Cillibom izmir Açılış Organizasyonu

Cillibom izmir Açılış Organizasyonu İzmir Organizasyon

Cillibom izmir Açılış Organizasyonu

Türkiye’nin önde gelen bebek ve çocuk giyim mağazası Çillibom mağazalarının açılış organizasyonlarını İzmir Organizasyon firması olarak bizler gerçekleştirdik. Animasyon aktiviteleri ve sunucu gösterilerinin ön planda olduğu Cillibom izmir açılış organizasyonu için, renkli ve sıra dışı animasyon etkinlikleri hazırladık.

Bebek ve çocuk giyimi mağazası olan Çillibom mağazalarının açılış organizasyonunu İzmir’de Bornova, Gaziemir ve Karabağlar ilçelerinde eğlenceli bir şekilde gerçekleştirdik. Reklam ve tanıtım aktivitelerine de yer verdiğimiz açılış etkinliklerinde ebeveynler kadar çocukları da düşünerek renkli bir etkinlik takvimi hazırladık. Palyaçodan maskota, tahta bacaklı adamdan animasyon sunucusuna kadar birçok animatörün bulunduğu bir gösteri hazırladık.

Cillibom İzmir Açılış Organizasyonu Hazırlıkları

Açılışı yapılacak olan mağazalara daha çok dikkat çekmek ve hedef kitlenin yeni mağazaları keşfetmesi sağlamak amacıyla öncelikli olarak marka renklerinden oluşan balon süsleme ve bayrak süsleme etkinlikleri gerçekleştirdik. Kapı tak balon süsleme, zincir balon süsleme ile mağaza dışında görsel bir etki yaratırken, mağazanın içinde ise papatya balon süsleme gibi eğlenceli balon süsleme görsellerine yer verdik.

Profesyonel bir ses sistemi kurulumu yaparak açılıştan bir süre önce profesyonel DJ performansı etkinliği başlattık. Yediden yetmişe herkesin ilgisini çekebilecek enerjik şarkılar ve müziklerle, mağaza çevresi ve mağaza içerisinde müzik dinletisi yaptık. Açılış sunucumuz, Çillibom mağazasının açılışa özel olan indirim ve kampanya anonslarını yaptı. Animasyon ekibimiz de ilan ve broşür dağıtımı yaparak reklam ve tanıtım faaliyetlerini eğlenceli bir şekilde başlatmış oldu.

Renkli kostümleri, sıra dışı aksesuarları, sevimli makyajları ve eğlenceli danslarıyla görsel bir şov başlatan palyaço, kostümlü karakter, çizgi film maskotları ve tahta bacaklı adam animasyonu mağazaya olan ilgiyi artırırken, sosyal medyada da renkli görüntülere sahne oldu. Çocuklara baskılı balon dağıtımı yapan palyaçolarımızın yanı sıra , kostümlü karakterlerimiz de çocuklarla birlikte yüz boyama ve sosis balon aktiviteleri gerçekleştirdiler. ( Mağazanın logosunun bulunduğu 1000 adet çubuklu baskılı balon dağıtımı gerçekleştirdik. )

Açılış organizasyonunun en çok dikkat çeken aktivitesi ve animasyon gösterisi sıra dışı kostümleriyle ve nefes kesen şovlarıyla tahta bacaklı animatörlerimiz oldu. Tahta bacaklı adam ve palyaçoların eğlenceli danslarıyla adeta bir karnaval alanına dönüşen Çillibom İzmir açılış organizasyonu, kısa süre içerisinde geniş bir kitle tarafından merakla takip edilen bir programa dönüştü.

Profesyonel video çekimi ve fotoğraf çekimi gibi profesyonel prodüksiyon hizmetlerimizle, mağazanın reklam ve tanıtım etkinliklerini de gerçekleştirmiş olduk.

Çillibom İzmir açılış organizasyonu tanıtım videosu için, www.youtube.com/izmirorganizasyon kanalımızı takip edebilir, videolarımızı izleyebilirsiniz.