Çig Köfteci Açılış Organizasyonları

Ahmet Aybak Açılış Organizasyonu Karşılama Hostesi Temini Çiğ Köfteci Açılış Organizasyonları İzmir Organizasyon

Çiğ Köfteci Açılış Organizasyonları

Türkiye’nin hemen hemen birçok şehrinde ve semtlerinde bayiliği olan Ahmet Aybak çiğ köftelerinin açılış organizasyonlarını İzmir Organizasyon bizler gerçekleştirdik. Ankara, Eskişehir, Bursa, Aydın ve Denizli gibi birçok ilde Ahmet Aybak çiğ köfteci açılış organizasyonları gerçekleştirdik.

Balon süslemelerden ajans hizmetlerimize, profesyonel DJ performansından animasyon hizmetlerine kadar renkli birçok etkinlik barındıran çiğ köfteci açılış organizasyonları haberimiz için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Türkiye Genelinde Çiğ Köfteci Açılış Organizasyonları ve Organizasyon Hazırlıkları

Ankara, Eskişehir, Bursa, Aydın, Denizli, Balıkesir ve Çanakkale gibi birçok ilde açılan Ahmet Aybak çiğ köfte bayilikleri için çeşitli açılış organizasyonları gerçekleştirdik.

Hazırlıklarımıza markanın logo renkleriyle uyumlu olan zincir balon süslemelerle başladık. Açılışın yapılacağı tüm cadde ve sokakları kırmızı beyaz renklerde zincir balonlarla süsledik. Kapı tak süslemeler gerçekleştirdik.

Açılışı hedef kitleye iyi duyurabilmek adına profesyonel DJ performansı ile sunucu hizmetlerine de yer verdik. Sunucumuz indirim ve kampanya anonslarını yaparken, DJ müzikleri ile de eğlenceli bir atmosfer yarattık.

Organizasyonun en dikkat çeken aktiviteleri de animasyon gösterilerimiz oldu. Palyaçolar, tahta bacaklı adam ve şişme palyaçolarla birlikte el ilanı ve broşür dağıtımı yaptık. Tahta bacaklı adam animasyonu, ilginç kostümleri ve nefes kesen gösterileriyle tüm ilgiyi açılışa çekmeyi başardı.

Açılış organizasyonunda lezzetli çiğ köfte tatmak isteyen tüm müşterilerimizi profesyonel karşılama hosteslerimizle karşıladık. Çiğ köfte standları kurarak hem ürünü anlatan, tanıtan, hem de güler yüzlü bir hizmet veren karşılama hosteslerimizle başarılı ve renkli bir açılış organizasyonu gerçekleştirdik.

Tüm şehir ve bölgelerde yaptığımız çiğ köfteci açılış organizasyonları için deneyimli kameraman ve fotoğrafçılarımızı görevlendirdik ve tüm bu anların ölümsüzleşmesini sağladık.