Çetmen Mobilya Maltepe Açılış Organizasyonu

Çetmen Mobilya Maltepe Açılış Organizasyonu

Çetmen Mobilya Maltepe açılış organizasyonu ile İzmir Organizasyon firmamız yolları aşarak İstanbul Maltepe’de unutulmayacak bir güne imza attı. Açılış organizasyonu ve organizasyon alanında yıllardır hizmet veren İzmir Organizasyon firmamız İzmir, yakın çevresi ve Türkiye’nin dört bir noktasında profesyonel ekip ve kaliteli ekipmanlarıyla bugüne kadar birçok organizasyona ev sahipliği yapmıştır. Çetmen Mobilya ile devam eden çalışmalarımızın da yeni adresi olan İstanbul Maltepe için görüşmelerimiz uzun süre devam etti. Daha önceki çalışmalarımızdan da yola çıkarak bu defa yer vereceğimiz hizmetleri kararlaştırdık. Mağazanın dış mekanında yer vereceğimiz zincir balon süslemeleri, iç mekanda papatya balon süslemeleri, içecek barı, ses sistemi, sunucu ve karşılama hostesi gibi pek çok hizmet için İzmir Organizasyon ekibi olarak çalışmalarımıza başladık. Çetmen Mobilya Maltepe açılış organizasyonu için organizasyon tarihi ve saati kararlaştırılmıştı. Organizasyon gününden önce yer vereceğimiz tüm ekipmanları son model araçlarımıza yükledik ve organizasyonda görevli ekibimizi belirledik.

Çetmen Mobilya Maltepe Açılış Organizasyonu Hazırlıkları

Çetmen Mobilya Maltepe açılış organizasyonu tarihi gelip çattığında organizasyondan bir gün önce teknik ekibimiz İzmir Buca’da bulunan İzmir Organizasyon firmamızdan İstanbul’a doğru yola çıktı. Açılışın gerçekleşeceği lokasyona ulaşan ekibimiz vakit kaybetmeden hazırlıklara başladı. Organizasyon alanını renklendirecek balon süslemeleri için ilk olarak rengarenk balonlar eşit boyda şişirildi ve renk sırasıyla ipe dizildi. Uzun bir çalışmanın ardından tamamlanan balonlardan sonra teknik ekibimiz ertesi gün çalışmalarına devam etmek üzere alandan ayrıldı.

Gece saatlerinde İzmir’den yola çıkan diğer ekibimizde sabah saatlerinde organizasyon alanına ulaştı ve hızlıca işe koyuldu. İlk olarak teknik ekibimiz tarafından hazırlanan balonlar dış mekanda yerini aldı. Hemen ardındansa  ses sisteminin kurulumu tamamlandı. İzmir Organizasyon firmamızın temin ettiği bistro masalar siyah, beyaz, kırmızı ve lacivert renklerdeki streç örtülerle giydirildi. Aynı dakikalarda içeride de içecek barının kurulumu devam ediyordu. Catering ekipmanlarımız masanın üzerine özenle yerleştirildi ve masamız görselliği artıracak şekilde süslendi. Davetlilere ikram etmek üzere coffee break ikramlıklarımız da servis elemanlarımız tarafından hazırlandı. Son olarak pop corn arabamız dışarıda yerini aldı. Çetmen Mobilya Maltepe açılış organizasyonu için hazırlıklarımız tamamlanmıştı. Dakikalar sonrasında başlayacak Çetmen Mobilya Maltepe açılış organizasyonu için son kontrollerimiz yapıldı ve ekibimiz yerlerini aldı.

İstanbul’da Gösterişli Açılış Organizasyonu

Çetmen Mobilya Maltepe açılış organizasyonu, davetlilerin ve müşterilerin organizasyon alanına gelmesiyle birlikte başlamıştı. Organizasyon alanına konumlandırdığımız ses sisteminden şarkılar yükselirken sunucumuzda Çetmen Mağazası için anonsları yapmaya başlamıştı. Karşılama hosteslerimiz kapının girişinde müşterileri güler yüzlü bir şekilde karşılarken broşür dağıtımları gerçekleştirildi.

Çetmen Mobilya Maltepe açılış organizasyonu öğle saatlerinde başladı ve akşam saatlerine kadar gösterişli bir şekilde devam etti. Mağazayı ziyaret eden müşterilere servis elemanlarımız ve garsonlarımız ikramlarda bulunurken, bistro masalardaki ikramlıklar da garsonlarımız tarafından yenileniyordu. Patlamış mısır dağıtımı da açılış organizasyonu boyunca devam etti. Büyük ilgi gören Çetmen Mobilya Maltepe açılış organizasyonu ile İzmir Organizasyon firmamız bir organizasyonda daha başarılı ve unutulmayacak anlara imza attı. Açılış organizasyonu ile ilgili bilgi almak için İzmir Organizasyon müşteri temsilcimize ulaşabilirsiniz.