Çeşme Evlilik Teklifi Organizasyonu

Çeşme Evlilik Teklifi Organizasyonu

Çeşme evlilik teklifi organizasyonu, son 3 yıldır çok fazla tercih edilen  organizasyonlarımızdan biridir. Çeşitli konseptlerden oluşan evlilik teklifi paketlerimizle bu çok özel gününüz için, profesyonel ekip tecrübemizle sizinleyiz.

İzmir Organizasyon olarak 16 yıllık tecrübemizle sayısız organizasyonlar düzenledik, yönettik. Evlilik teklifi organizasyonlarımız kuşkusuz çok fazla rağbet gören, ekibimizle en çok keyif aldığımız organizasyonlardan biri. Ekibimizin her bir üyesi profesyonel. Bizler için evlilik teklifi organizasyonu bir film seti, ekip üyelerinin görevi belli, filmin baş rol oyuncuları ve yönetmenin kayıt komutu bekleniyor.

Kullandığımız tüm ekipmanlarda teknolojiyi yakından takip ederek siz değerli müşterilerimize sorunsuz birinci kalite % 100 memnuniyet garantili bir hizmet sunuyoruz. 

Çeşme Evlilik Teklifi Organizasyonu Paketlerimiz

Çeşme Plajda Evlilik Teklifi

Çeşme’nin keşfedilmemiş, doğanın tüm güzellikleriyle iç içe olabileceğiniz bakir koylarında hayatınızın en özel anlarından birini yaşayabilirsiniz. Manzara doğadan, mekan tasarımı ve süslemesi, organizasyon yönetimi ve ekipmanlar bizden, o özel eş adayınızı ikna edip sürpriz bir şekilde plajımıza getirmek sizden olsun.

Plaj evlilik teklifinin detaylarından bahsedelim. Yürüyüş yolları, denizci fenerleri, mumlar, kırmızı halı ve yer volkanlarıyla özenle hazırladığımız yürüyüş yolunuzun sonunda sizi şampanyanızın ve atıştırmalıklarınızın bulunduğu, zevkle hazırlanmış masanız bekliyor olacak. Kumaş ve tül süsleme çardak altındaki masanızla, yürüyüş yollarınızda size özel şarkınızın çaldığı kumsalın tadını çıkarabilirsiniz. Dilerseniz havai fişek gösterisiyle de o anı daha ihtişamlı bir görsel şölen haline getirebiliriz. Organizasyonun başından itibaren sonuna kadar, profesyonel fotoğrafçı ve kameramanlarımız doğal takip fotoğrafı ve videosu için size eşlik ediyor olacaklar.

Çeşme plajda evlilik teklifi organizasyonu hakkında daha detaylı bilgi almak için sizi ofisimize, danışmanlarımızla görüşmeye davet ediyoruz.

Çeşme Teknede Evlilik Teklifi

Çeşme’nin güzel denizinde, lüks yelkenli teknelerimizle romantik bir şehr-i tur sizi bekliyor. Mavinin her tonu ve eşsiz deniz manzarası doğadan, tekne süsleme, ekipmanlar ve organizasyon yönetimi  bizden, değerli eş adayınızı sürpriz için ikna etmek sizden . Altınyunus Marina’da bulunan lüks teknemizi sizin için balon, tül, kumaş ve çeşitli obje süslemeleriyle sizin zevkinizi ve tarzınızı öncelikle göz önüne alarak ve yorumlayarak süslüyoruz. Profesyonel fotoğraf ve video çekiminin de eşlik ettiği bu romantik turda, size mavinin tadını çıkarmak kalıyor.

Çeşme teknede evlilik teklifi organizasyonu hakkında daha detaylı bilgi almak için sizi ofisimize, danışmanlarımızla görüşmeye davet ediyoruz.

Çeşme Otelde Evlilik Teklifi

Çeşmenin birinci sınıf kalitede 5 yıldızlı otelleriyle çalışıyoruz. Dilerseniz otelin restoran bölümünde, dilerseniz de otel odası süsleme konseptiyle gerçekleştirdiğimiz otel evlilik teklifi organizasyonu, sizlerin tarzı ve istekleri  doğrultusunda uçan ve kalp balonlar, kumaş ve tül süsleme, şamdan ve mumlar, runner ve yemek masası ekipmanlarıyla hazır hale getirdiğimiz bir otelde gerçekleşiyor. Bu özel ve romantik anınıza profesyonel fotoğraf ve video çekimi eşlik ediyor.

Çeşme otelde evlilik teklifi organizasyonu hakkında daha detaylı bilgi almak için sizi ofisimize, danışmanlarımızla görüşmeye davet ediyoruz.

Çeşme Sinemada Evlilik Teklifi 

Çeşme sinemada evlilik teklifi  paketi, sıradan bir sinema gününü sürpriz bir evlilik teklifi organizasyonuna dönüştürebileceğiniz  bir paket. Profesyonel ‘İzmir Organizasyon’ ekibi, tüm enerjisi ve tecrübesiyle bu güne sizin için hazırlanıyorlar. Anlaşmalı lüks sinemalarımızı sizin için süsledikten sonra,  fotoğraflarınızla hazırladığımız video klibinizi beyaz perdede oynatıyoruz. Profesyonel fotoğrafçı ve kameramanımız organizasyonun başından sonuna kadar size eşlik edecekler.

Çeşme sinemada evlilik teklifi organizasyonu hakkında daha detaylı bilgi almak için sizi ofisimize, danışmanlarımızla görüşmeye davet ediyoruz.