Buca Seramiksan Açılış Organizasyonu

İzmir Zincir Balon Süsleme İzmir Organizasyon

Buca Seramiksan Açılış Organizasyonu

Buca Seramiksan açılış organizasyonu için İzmir Organizasyon firması olarak kokteylli bir açılış organizasyonu gerçekleştirdik.

Profesyonel ekimizle birlikte gerçekleştirdiğimiz açılış organizasyonunda dikkat çekici balon süslemeler yaptık. Deneyimli catering ekibimizle, davetliler için lezzetli ve şık sunumlar ikramlıklar hazırladık.

Ajans hizmetleri de verdiğimiz Seramiksan açılış organizasyonunda, deneyimli ve prezentabl karşılama hosteslerimiz, Seramiksan davetlilerini güler yüzlü bir şekilde karşıladılar.

İzmir Buca’da açılışını gerçekleştirdiğimiz Seramiksan açılış organizasyonu ile ilgili detaylar için haberimizin devamını okuyabilirsiniz.

Buca Seramiksan Açılış Organizasyonu ve Organizasyon Hazırlıkları

İzmir Buca’da açılacak olan Seramiksan mağazası için gösterişli bir balon ve bayrak süsleme hazırlığına giriştik. Mağazanın tabelalarını ve açılışın yapılacağı cadde ve sokakları, firma logosu ile aynı renkte bayrak ve balonlarla süsledik. Papatya balon ve uçan balon süslemelerle de şık ve özenli bir görünüm oluşturduk.

Kokteylli açılış organizasyonu için profesyonel catering ekibimizle hazırlıklarımıza başladık. Tatlı ve tuzlu kurabiyeler, tatlı ve tuzlu atıştırmalıklar, kruditeler, kuruyemişler, mevsim meyveleri ve cips gibi atıştırmalıklarla şık ve lezzetli unumlar hazırladık. Catering hazırlıkları devam ederken, teknik ekibimiz de, ses sistemi gibi teknik ekipmanların kurulumunu gerçekleştirdi. Bistro masaların kurulumu yapıldı. Tül ve çiçek süslemelerle gösterişli bir kokteyl daveti için hazırlıklar tamamlanmış oldu.

Buca Seramiksan Açılışı Şık Bir Kokteyl Davetiyle Gerçekleşti

Prezentabl karşılama hosteslerimiz, Seramiksan davetlilerini güler yüzlü bir şekilde karşıladılar. Keyifli bir müzikle başlayan açılış etkinliği, kurdele kesme töreni ile devam etti. Ardından, şık ve özenli kıyafetleri ile deneyimli servis elemanlarımız davetlilere ikramlar yaptılar. İçecek ve yiyecek ikramları organizasyon boyunca devam etti.

Profesyonel ve deneyimli ekibimizle kusursuz bir açılış organizasyonu gerçekleştirdik. Daha önce de Bodrum ve İzmir’in diğer bölgelerinde gerçekleştirdiğimiz Seramiksan açılış organizasyonları gibi, hedef kitle tarafından katılımın çok yoğun olduğu bir kokteylli açılış organizasyonu oldu.