Buca Belediyesi Park Açılış Organizasyonu İzmir

Buca Belediyesi Park Açılış Organizasyonu İzmir Organizasyon

Buca Belediyesi Park Açılış Organizasyonu

İzmir Organizasyon ekibi olarak, Buca Belediyesi park açılış organizasyonu ve Pırlanta Merkezleri tanıtım etkinlikleri kapsamında bir sürü etkinlik gerçekleştirdik.

Buca Belediye’sinin örnek projelerinden biri olan Pırlanta Merkezleri, ebeveynlerin sosyal hayata katılımını artırmak için, 3 ve 6 yaş grubu arasındaki çocuklara, profesyonel eğitmenlerle eğitici ve öğretici aktiviteler yaptırıyor. Böylesine başarılı bir projeyi desteklemek, İzmir halkına ve basına bu projeyi tanıtmak için, bizler de birbirinden renkli aktivitelerle bir etkinlik programı hazırladık. Animasyon gösterilerinden müzik ve dans etkinliklerine, süslemeden prodüksiyona kadar, dolu dolu ve keyifli geçen bir açılış organizasyonuna imza attık.

Buca Belediyesi Park Açılış Organizasyonu Hazırlıkları

Park açılışının hazırlıklarına dikkat çekici bir süsleme ile başladık. Buca Belediyesi’nin renkleriyle aynı renkte olan balon süslemeler için zincir balon, papatya balon ve kapı tak süslemeler yaptık. Parkın bulunduğu alanı gösterişli zincir balonlarla süsledik. Parkın girişinde ise büyük bir kapı tak ile davetlileri karşıladık. Çeşitli yerleri de papatya balonlarımızla renklendirdikten sonra balon süslemelerimizi tamamlamış olduk.

Mini bir konser etkinliği ve sunucu anonsları için ses sistemi kurulumu yaptık. Etkinlik açık alanda yapıldığından, davetlilerin olumsuz hava koşullarından en az etkilenmesi için ısıtıcılar yerleştirdik. Protokol konuşmaları için kürsümüzü de sahne bölümüne yerleştirdik. Katılımcılara ikram etmek üzere patlamış mısır, ve pamuk şeker makinelerimiz de yerini aldı.

Süslemeler ve ekipmanların kurulumu bittikten sonra, animasyon ekibi, prodüksiyon ekibi, dansçılar ve müzisyenlerimizle organizasyonu başlattık.

Buca Belediyesi Pırlanta Merkezi Açılış Organizasyonu Animasyon, Dans ve Müzikle Renklendi

Müzik grubumuzun eğlenceli ve keyifli şarkılarıyla organizasyon başladı. Mini bir konserle başlayan açılış organizasyonunda, misafirleri renkli ve eğlenceli animasyon ekibimiz karşıladı. Tahta bacaklı adam, çizgi film maskotları ve palyaçolarımız çocuklarla çeşitli aktiviteler yaptılar. Palyaçolarımız sosis balon katlama ve yüz boyama etkinlikleriyle çocuklarla keyifli aktiviteler gerçekleştirdiler. Ardından sahnede yöresel halk dansları grubumuz, izleyicilere keyifli bir dans gösterisi izlettiler.

Profesyonel kameraman ve fotoğrafçımızla Buca Belediyesi park açılış organizasyonu anılarını ölümsüzleştirdik.

Buca Belediyesi Park Açılış Organizasyonu Videosu