Bornova Neşe Erberk Anaokulu Açılış Organizasyonu

Bornova Neşe Erberk Anaokulu Açılış Organizasyonu İzmir Organizasyon

Bornova Neşe Erberk Anaokulu Açılış Organizasyonu

Türkiye’nin birçok ilinde bulunan, okul öncesi eğitim alanında fark yaratan Neşe Erberk anaokulları için İzmir’de de açılış etkinlikleri düzenledik. Neşe Erberk okullarının sahibi sevgili Neşe Erberk’in de katılımıyla gerçekleşen etkinlikte profesyonel ekip ve ekipmanlarımızı görevlendirdik. Bornova Neşe Erberk anaokulu açılış organizasyonu etkinliklerimiz için haberimizin devamını okuyabilirsiniz.

Animasyon etkinliklerinin ön planda olduğu, davetlilere lezzetli ve şık ikramların sunulduğu, profesyonel prodüksiyon ekibimizin de fotoğraf ve video ile kayıt altına aldığı organizasyona, İzmir ve yakın çevresinden çok sayıda katılım gerçekleşti.

İzmir Bornova Neşe Erberk Anaokulu Açılış Organizasyonu ve Organizasyon Hazırlıkları

Okul açılış etkinliklerinde en çok tercih edilen kokteylli açılış organizasyonu için hazırlıklarımıza başladık. Bornova’da açılan yeni şube okul için, süsleme hazırlıklarımızla işe başladık.

Neşe Erberk okullarının logosu ile aynı renklerde olan balonlarla çeşitli süslemeler gerçekleştirdik. Okulun girişinde büyük ve gösterişli bir balon kapı tak oluşturduk. Kapı takı papatya balon ve tül süslemelerle daha renkli ve ihtişamlı hale getirdik. Okulun içini ve çeşitli alanlarını da eğlenceli papatya balonlarla süsledik. Binanın dış kısmında bulunan tabelayı ve okulun bulunduğu sokak ve caddeyi de uzun zincir balonlarla süsleyerek dikkat çekici hale getirdik.

Süsleme işleminden sonra da sıra geldi ekipman kurulumuna. Müzik ve sunucu hizmetleri için, mekanın akustiğine uygun kalitede bir ses sistemi kurulumu yaptık. Teknik kurulumdan sonra da, kokteyl organizasyonu için hazırlıklarımıza başladık.

Kokteyl organizasyonunda servis edilecek ikramlıklar için bistro masalarımızı yerleştirdik. Saten örtü ve tül süslemelerle bistro masaları özel ve gösterişli hale getirdik.

Profesyonel catering ekibimiz de, şık ve lezzetli yiyecek sunumlar hazırlarken, palyaço ve maskotlardan oluşan animasyon ekibimiz de kostüm ve makyaj hazırlıklarını tamamladılar.

Bornova Neşe Erberk Anaokulu Açılışında Neşe Erberk Kurdele Kesti

Kokteylli açılış organizasyonu için ekibimiz tüm hazırlıklarını tamamladıktan sonra, davetlilerin gelişiyle organizasyon başladı. Özenli ve şık kıyafetleriyle dikkat çeken profesyonel servis elemanlarımız yiyecek ve içecek servislerine başladılar. Trio ekibimizin klasik müzik dinletisiyle davetlilerimizi karşıladık. Daha sonra kurdele kesme töreni başladı ve konuşmalar yapıldı. Palyaço ve animatörlerimiz yüz boyama, sosis balon katlama gibi etkinliklerle, çocuklarla kaliteli vakit geçirdiler. Profesyonel prodüksiyon ekibimizse organizasyon boyunca en özel anları fotoğraf ev video ile kayıt altına aldı.