Bornova Doğtaş Açılış Organizasyonu

Bornova Doğtaş Mobilya Açılış Organizasyonu Ajans Hizmetleri İzmir Organizasyon

Bornova Doğtaş Açılış Organizasyonu

Bornova’da açılacak olan Doğtaş mobilya mağazası etkinlikleri için, İzmir Organizasyon firması olarak çeşitli etkinlikler gerçekleştirdik. Doğtaş logosuna özel olarak yaptığımız balon süsleme gibi hizmetlerimizle Bornova Doğtaş açılış organizasyonu için çeşitli etkinlikler düzenledik.

Doğtaş markasına özel olarak yaptığımız balon süslemelerle dikkat çeken açılış organizasyonu, ünlü manken Tuğba Özay’ın katılımıyla daha çok ilgi gördü.

Ajans hizmetlerimizden ekipman temini hizmetlerimize, süsleme hizmetlerinden baskılı balon dağıtımına kadar birçok açılış hizmeti verdiğimiz Bornova Doğtaş açılış organizasyonu haberimiz için yazının devamını okuyabilirsiniz.

Bornova Doğtaş Açılış Organizasyonu ve Organizasyon Hazırlıklarımız

Organizasyon başlamadan önce, ekibimizle hummalı bir çalışmaya giriştik. Doğtaş mobilya için özel olarak tasarlayacağımız balon süsleme hazırlıklarına başladık. Doğtaş markasının logosuyla aynı renklerde yaptığımız balon süslemeleri, hem mağazanın dışında hem de mağazanın bulunduğu cadde ve sokaklarda etkili bir şekilde kullandık. En etkili balon süslememiz de, markaya özel olarak tasarladığımız nazar boncuğu şeklindeki dev tasarım balon süslememizdi. Açılışa gelen davetlilere dağıtmak üzere, baskılı balonlarımızı da hazır hale getirdik.

Müzik hizmetleri için de ses sistemi ve bilgisayar gibi teknik ekipmanlarımızın kurulumunu tamamladık. Açılış konuşmasının yapılacağı kürsüyü de mağazanın uygun yerinde konumlandırdıktan sonra, yürüyüş yolu hazırlıklarımıza başladık.

Kırmızı halı ve yürüyüş yollarımızı mağazanın girişine yerleştirerek özel hale getirdik. Yürüyüş yollarında, marka logosuyla ve balon süslemeyle aynı renkte tül ve çiçek süslemeler kullandık.

Bornova Doğtaş Açılış Organizasyonu Tuğba Özay’ın Katılımıyla Gerçekleşti

Deneyimli, profesyonel ve prezentabl karşılama hosteslerimiz, organizasyona gelen davetlileri, güler yüzlü bir şekilde karşıladılar. Müzikler eşliğinde keyifli bir açılış gerçekleşirken, açılış sunucumuz, kürsüden etkinlikleri duyurdu ve açılış konuşmasını yapmak üzere ünlü manken Tuğba Özay’ı davet etti. Tuğba Özay’ın de gelişiyle açılış organizasyonu daha renkli hale geldi. Bornova ve İzmir halkı ünlü mankenle birlikte fotoğraf çektirdiler, sohbet ettiler. Baskılı balon dağıtımı ile de Bornova’da gerçekleşen Doğtaş mağazasının açılış organizasyonu mutlu bir şekilde son buldu.