Baumax Yapı Market Açılış Organizasyonu Bodrum Muğla

Sahne ve Kürsü Kiralama İzmir Organizasyon

Baumax Yapı Market Açılış Organizasyonu Bodrum Muğla

Bodrum Ortakent’te açılan Baumax mağazası için, İzmir Organizasyon firması olarak çeşitli etkinlikler hazırladık. Profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla Baumax yapı market açılış organizasyonu ve etkinliklerini gerçekleştirdik.

Kahvaltı organizasyonuyla başlayan açılış etkinliğinde catering hizmetlerinden sahne sistemlerine, prodüksiyon hizmetlerinden süsleme hizmetlerine kadar birçok etkinlik ve ekipman hizmetlerimize yer verdik.

Bodrum Ortaken’te açılan Baumax yapı market açılış organizasyonu ile ilgili detaylı bilgiye haberimizin devamında ulaşabilirsiniz.

Baumax Yapı Market Açılış Organizasyonu Hazırlıkları

Baumax mağazası açılışı için, profesyonel teknik ekibimiz, çeşitli balon süsleme teknikleri ile hazırlıklarına başladı. Mağazanın iç ve dış kısmı tamamen, logoyla aynı renkte olan sarı kırmızı renkte zincir balonlarla süslendi. Kapı girişlerinde gösterişli kapı taklarla yapılan süslemelerle, açılışa dikkat çekildi.

Mağazanın içinde tül ve çiçek süslemelerle şık ve zarif süslemeler yapıldı. Catering ve kahvaltı organizasyonu için masa kurulumu yapıldı. Masalar ve sandalyeler de tül ve çiçek süsleme ile organizasyona hazır hale getirildi.

Deneyimli servis elemanı ve garsonlardan oluşan catering ekibimiz de, kahvaltı organizasyonu için hazırlıklara başladı. İçecek ve açık büfe standları ile davetlilere sunuldu.

Catering hazırlıkları da devam ederken, teknik ekibimiz mağazanın dışında sahne ve ses sistemleri kurulumunu gerçekleştirdi. Sahne firma logosu ile kaplandı. Protokol konuşması için kürsü sahneye yerleştirildi.

Teknik ekipmanların kurulumu, balon, tül, çiçek süslemeler ve catering hazırlıkları da tamamlandıktan sonra dj performansı ile organizasyon başlamış oldu.

Bodrum’da Baumax Yapı Market Kahvaltı Etkinliğiyle Açıldı

Enerjik ve keyifli müziklerle başlayan organizasyon kürsü konuşmaları ile devam etti. Daha sonra yapı marketin içerisinde hazırlanan açık büfe ve kokteyl ikramlıkları için, profesyonel catering ekibimiz servise başladı. Tatlılardan tuzlulara, sıcak içeceklerden soğuk içeceklere kadar her şeyin olduğu zengin bir menü ile organizasyon katılımcıları şık bir şekilde ağırlandı.

Profesyonel kameraman ve fotoğrafçımız ise, Muğla’da yapılan açılış organizasyonunun tamamını kayıt altına alarak ölümsüzleştirdi.