Başdaş Market Açılış Organizasyonu İzmir

Açılış Organizasyonu Balon Süsleme İzmir Organizasyon

Başdaş Market Açılış Organizasyonu

Başdaş market açılış organizasyonu için, İzmir Organizasyon firması olarak eğlenceli ve sıra dışı bir dizi etkinlik programı yaptık.

Aydın ve İzmir’de birçok şubesi olan Başdaş marketlerinin açılış organizasyonları için, animasyon gösterilerinden sahne etkinliklerine, ajans hizmetlerinden süslemeye kadar birçok etkinlik ve hizmet gerçekleştirdik.

Katılımın çok fazla olduğu market açılış organizasyonunda, birbirinden renkli sahneler yaşandı. Komedi dans üçlüsü ve animasyon grupları ile çeşitli aktiviteler düzenleyerek açılışa ilginin artmasını sağladık.

Başdaş Market Açılış Organizasyonu ve Organizasyon Hazırlıkları

Market açılış organizasyonu için süsleme hizmetlerimizle hazırlıklara başladık. Mağazanın bulunduğu sokak ve caddeyi, firmanın logosu ile aynı renklerde olan bayrak ve balonlarla süsledik.

Sahne etkinlikleri ve sahne gösterileri için büyük ve geniş bir sahne sistemleri kurulumu yaptık. Ses sistemi kurulumunu da tamamladıktan sonra animasyon ekibi ve ajans ekibimizle birlikte kostüm ve makyaj hazırlıklarımızı da bitirdik.

Başdaş Market Açılış Etkinliklerinde Komedi Dans Üçlüsü Sahne Aldı

Deneyimli hosteslerimiz açılışa gelen konukları güler yüzlü bir şekilde karşıladılar. Animasyon sunucumuz ile açılış organizasyonu başlamış oldu. Davetliler ile çeşitli yarışmalar düzenleyen sunucumuza ve ona destek olan animasyon ekibimize ilgi büyüktü. Düzenlenen yarışmaların sonunda çeştli ödüller ve hediyeler dağıtıldı.

Açılış etkinliklerinde en çok dikkat çeken aktivite ise komedi dans üçlüsü gösterisiydi. Çeşitli şarkılardan aldıkları bölümleri danslarıyla birlikte eğlenceli birer gösteri haline getiren komedi dans üçlüsü ekibimiz, açılışa olan ilgiyi artırdı. Renkli kostümleri ve eğlenceli danslarıyla palyaçolarımız, çocuklarla birlikte yüz boyama ve sosis balon aktiviteleri gerçekleştirdiler.

Kurdele kesme töreni, sahne etkinlikleri ve animasyon gösterileri ile renkli geçen Başdaş market açılış organizasyonu için İzmir’in çeşitli bölgelerinde Aydın’da açılış etkinlikleri gerçekleştirdik. Hem katılımcıların hem de müşterimizin memnuniyet duyduğu başarılı ve kusursuz bir organizasyonlar gerçekleştirdik.