Balçova Pamidor Açılış Organizasyonu

İzmir Balçova Pamidor Açılış Organizasyonu Balon ve Bayrak Süsleme İzmir Organizasyon

Balçova Pamidor Açılış Organizasyonu

Türkiye genelinde açılış organizasyonlarını gerçekleştirdiğimiz Pamidor mağazalarının etkinlikleri için İzmir Organizasyon ekibi olarak yine renkli bir organizasyon gerçekleştirdik. Balçova Pamidor açılış organizasyonu için büyük bir animasyon ekibi ile eğlenceli gösteriler hazırladık.

Türkiye’nin önde gelen çocuk giyim markalarından olan Pamidor’un renklerine yakışan, eğlence dolu, keyifli bir organizasyon planladık. Katılımın da çok yoğun olduğu organizasyon için, yediden yetmişe herkes için eğlenceli aktiviteler düzenledik.

İzmir Balçova’da açılan Pamidor mağazasının açılış organizasyonu ile ilgili haberimiz için, yazının devamını okuyabilirsiniz.

Balçova Pamidor Açılış Organizasyonu ve Organizasyon Hazırlıklarımız

Organizasyondan saatler önce organizasyon mekanında hazır bulunan teknik ekibimiz süsleme hazırlıklarına başladı. Rengarenk balonlarla ve bayraklarla, Pamidor mağazasının bulunduğu cadde ve sokağı renklendirdiler. Mağazanın içi de papatya balon ve rengarenk uçan balonlarla süslendi.

Balçova Pamidor açılış organizasyonunun en dikkat çekici aktivitesi, Pamidor marka ve logosunun bulunduğu zeplin balondu. Helyum gazıyla doldurulan ve şişirilen zeplin balon, mağazanın bulunduğu yerden gökyüzüne bırakıldı.

Ses sistemi gibi teknik ekipmanların da kurulumu tamamlandı. Palyaço, kostümlü karakter, çizgi film maskotu, skyrunner ve tahta bacaklı adam gibi profesyonel animatörlerimiz de organizasyon hazırlıklarını tamamladılar.

Pamidor Açılış Organizasyonu Animasyonlu Bir Şekilde Gerçekleşti

Renkli balon ve bayrak süslemelerle dikkat çeken Pamidor açılış organizasyonu, eğlenceli ve keyifli müziklerle başladı.

Renkli kostümleri, ilginç aksesuarları, sevimli makyajları ve muziplikleriyle tüm ilgiyi üzerine çeken palyaçolarımız, Pamidor indirimleri ve kampanyalarını hedef kitleye duyurmak için, ilan ve broşür dağıtımı yaptılar.

Tahta bacaklı adam, zıplayan adam skyrunnerla birlikte, nefes kesen ve dikkat çeken bir animasyon gösterisi yaptı. Kostümlü karakterlerimiz çocuklarla birlikte yüz boyama ve sosis balon katlama aktiviteleri yaparken, çizgi film maskotlarımız da minik misafirlerimizle fotoğraf çektirdiler.

Deneyimli ve prezentabl hosteslerimiz, Pamidor açılışı için mağazaya gelen davetlileri güler yüzle karşıladılar ve açılış etkinlik takvimi konusunda bilgilendirdiler.

Pamidor markasını taşıyan dev uçan zeplin balonumuz oldukça dikkat çeken bir reklam aracı oldu. Profesyonel kameraman ve fotoğrafçılarımızla açılış organizasyonunun tamamını kayıt altına aldık.