Ayvalık Bacacan Otel Açılış Organizasyonu

Ayvalık Bacacan Otel Açılış Organizasyonu

Ses getirecek bir organizasyon ile sizlerleyiz. Her zaman olduğu gibi farkımızı göstermiş bulunuyoruz. Bacacan Otel açılış organizasyonu için, otelin her bir köşesini ihmal etmeden organizasyonumuzu gerçekleştirdik. Tüm davetliler yüzlerinde mutluluk ile organizasyondan ayrıldılar. Bizim için sizlerin mutluluğu esastır. Memnuniyetinizden ilham alarak, motivasyonumuz gün geçtikçe artmakta. Enerjik ve profesyonel ekibimiz çalışmalarını gerçekleştirmektedirler.

Açılış organizasyonları kurum ve kuruluşların tanıtımlarını yapabilmek için gerçekleştirilen önemli etkinliklerdir. Biz de bu önemin farkında olarak her bir organizasyonumuzu planlıyoruz. Otel açılış organizasyonu için de aynı görüş ve hedefler ile hazırlıklara başladık. Her bir köşeyi en iyi şekilde değerlendirdik. Görselliği artırıcı süsleme ve dekorlar ile donattık. Davetlilerin memnuniyetine göz önünde bulundurarak bistro masalarımızı yerleştirdik. En lezzetli atıştırmalık ve ordövr tabakları ile donattık. Güler yüzlü servis elemanlarımız ile ikramların servisini gerçekleştirdik.

En güzel ve şık halleriyle organizasyon alanında bulunan hosteslerimiz ile davetlilerimizi karşıladık. Açılış organizasyonunun ses getirmesi ve amacına ulaşması için en kaliteli ekipmanlar ve profesyonel bir ekip ile çalıştık.

Ayvalık Bacacan Otel Açılış Organizasyonu Hizmetleri

 • Bistro Masalar : Davetlilerin sohbet rahatça sohbet edip ikramlarını tüketebilecekleri bistro masalar alana estetik şekilde yerleştirildi. En temiz ve güzel halleriyle streç örtüleri serildi ve kurdele süslemeler ile güzelleştirildi.
 • Balon Süsleme : Görselliği ayrıca önemsiyoruz. Açılış organizasyonlarının görselliğini artıran unsur da balon süslemedir. Otelin tek tek tüm pencereleri dahil balon süslemeleri gerçekleştirdik. Otelin iskelesini de ayrıca balon süslemeleri ile renklendirdik. Balonların renk seçimini otelin kurum kimliğine uygun olarak seçtik.
 • Baskılı Bayrak : Otelin adını ve logosunu taşıyan özel baskılı bayrakları, otelin tüm balkonlara tek tek astık.
 • Çiçek Süslemeli Yürüyüş Yolları : Tüm davetlilerin gözlerine hitap edecek özel çiçek süslemeleri dekoratif yürüyüş yolları kullandık.
 • Kırmızı Halı : Otel girişine davetlilere özel açılış organizasyonlarının olmazsa olmazı kırmızı halı serildi.
 • Ses Sistemi : Açılışı halka daha iyi şekilde duyurabilmek, ilgi çekmeyi sağlamak için son kalite ekipmanlar ile profesyonel ses sistemi kurulumu gerçekleştirdik. Gün boyu müzik yayını yaparak misafirlere eğlenceli dakikalar geçirttik.
 • Profesyonel Dj : Gün boyu eğlenceli müzik seçimleri ile davetlilere keyifli dakikalar geçirten Dj’imiz organizasyonun olmazsa olmazıydı.
 • Hostes Temini : Gün boyu yiyecek içecek servisi ve davetlilerle en iyi şekilde ilgilenilmesi için firmaya hostes temini sağladık.
 • Müzisyen Temini : Dj dışarıdaki misafirlere müzik ziyafeti çekerken içerideki alanda misafirlerin dinlemesi için keman, çello gibi enstrümanların bulunduğu bir müzisyen grubunun teminini sağladık. Kulakların pasını sildik.
 • Atıştırmalık İkramlar ve Çerezler: Bacacan açılış organizasyonunda davetlilere lezzetli atıştırmalık ve içecek ikramları hizmeti sunduk. Bu ikramların güler yüzlü bir servis elemanı tarafından gerçekleştirilmesi, öncelikli olarak özen gösterdiğimiz konulardan biridir.
 • Fotoğraf ve Video Çekimi : Tüm organizasyon boyunca hd kalitesinde çekim yapan fotoğraf ve kameralarımız ile kayıttaydık.

 

Bacacan Otel Açılış Organizasyonu Videosu