Aydın Kipa Açılış Organizasyonu

Aydın Kipa Açılış Organizasyonu İzmir Organizasyon

Aydın Kipa Açılış Organizasyonu

Kipa mağazalarının Türkiye genelinde açılış organizasyonu, yıl dönümü organizasyonu ve çeşitli reklam tanıtım organizasyonlarını gerçekleştirdik. Aydın ilinde yeni açılacak olan mağazası için de İzmir Organizasyon firması olarak çeşitli etkinlikler hazırladık. Türkiye genelinde çeşitli illerde yaptığımız Kipa aktivitelerine Aydın ilinde de yer verdik. Animasyon gösterilerinin öncelikli olarak yer aldığı Aydın Kipa açılış organizasyonu için, yürüyen reklam, sesli reklam araçları, ilan ve broşür dağıtımı, kokteyl organizasyonları ve bolca süsleme hizmetleri gerçekleştirdik.

Profesyonel ekibimizle birlikte, renkli ve sıra dışı animasyon gösterileri ile tüm bölgeyi heyecanlandıran bir açılış organizasyonu programı düzenledik. Aydın’da yeni açılacak olan Kipa mağazasının açılış organizasyonu için oldukça titiz ve detaylı bir etkinlik takvimi hazırladık.

Aydın Kipa Açılış Organizasyonu Hazırlıkları

Animasyon gösterileri için büyük bir animasyon grubu ve Kipa mağazalarına özel animasyon kostümü hazırlıklarıyla işe başlayan ekibimiz, yürüyen reklam, anons araçları, sesli reklam araçları, reklam römorkları ve ilan broşür dağıtımı gibi reklam ve tanıtım faaliyetlerinin hazırlıklarını da tamamlamış oldu. Şehrin ve bölgenin dört bir yanında animasyon ekibiyle birlikte Kipa açılış organizasyonu tanıtım aktiviteleri gerçekleştirildi.

Aydın Kipa Mağazası Açılış Organizasyonu Bölgede Büyük Ses Getirdi

Kortej ekibi, varyete grubu, palyaçolar, kostümlü karakterler, çizgi film maskotları ve tahta bacaklı adam gibi renkli animasyon karakterlerinden oluşan animasyon grubu etkinlikleriyle açılış organizasyonu başlamış oldu. Renkli ve sıra dışı kostümleriyle ve nefes kesen şovuyla tahta bacak animasyonu ve sihirbaz gösterileri dikkat çekti. Yüz boyama ve sosis balon aktiviteleriyle çocukların ilgisini çeken palyaçolar ve kostümlü karakterlerle, açılış organizasyonu bir karnaval alanına dönüşmüş oldu.

Profesyonel sunucumuz ile mağazanın indirim ve kampanyalarından haberdar edilen bölge halkı ile, aynı zamanda eğlenceli oyunlar ve yarışmalar da düzenlendi. Sepet doldurma, pasta yarışmaları, panayır oyunları gibi bir dizi oyun ve yarışmaların sonucunda Kipa indirim ve kampanya çekleri gibi hediyeler dağıtıldı.

Profesyonel DJ performansı ile Aydın Kipa mağazasının açılış organizasyonu, renkli ve eğlenceli bir şekilde devam ederken, uçurtma yarışmaları ile çocuklar ve ebeveynlerine özel bir etkinlik programına geçildi. Tüm oyun ve yarışmaların sonucunda Kipa mağazası ile iş birliği yaparak sürpriz hediyeler dağıttık. Türkiye’nin diğer tüm Kipa mağaza açılışlarında olduğu gibi, Aydın Kipa açılış organizasyonunu da, profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla başarılı bir şekilde gerçekleştirmiş olduk.

İzmir Organizasyon firması olarak, Kipa 23. Yıldönümü kapsamında Türkiye genelinde gerçekleştirdiğimiz Çatkapı Projesi için, www.youtube.com/izmirorganizasyon kanalımızı ziyaret ederek videomuzu izleyebilirsiniz.