Aydın Doğtaş Açılış Organizasyonu

Aydın Doğtaş Açılış Organizasyonu Balon Süsleme İzmir Organizasyon

Aydın Doğtaş Açılış Organizasyonu

Türkiye genelinde açılış etkinliklerini yatığımız Doğtaş mobilya mağazasının Aydın’daki açılışını da, yine İzmir Organizasyon firması olarak bizler yaptık. Birbirinden renkli aktivitelere yer verdiğimiz Aydın Doğtaş açılış organizasyonu etkinliğini, Aydın halkının yoğun katılımıyla gerçekleştirdik.

Zeybek yöresel danslarının yapıldığı, eğlenceli ve ritmi yüksek müziklerin çalındığı açılış organizasyonu, ünlü isimlerin de katılımıyla daha eğlenceli ve keyifli bir kutlamaya dönüştü.

Profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla gerçekleştirdiğimiz Doğtaş Aydın açılış organizasyonu haberimiz ile ilgili detaylar için, yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Aydın Doğtaş Açılış Organizasyonu ve Organizasyon Hazırlıklarımız

Aydın’da gerçekleşecek organizasyon için ekibimizle birlikte balon süsleme ile hazırlıklarımıza başladık. Mağazanın içinde ve mağazanın bulunduğu cadde ve sokaklarda, dikkat çekici zincir balon süslemeler ve papatya balon süslemeler yaptık. Doğtaş logosunun basılı olduğu baskılı balonlarımızı şişirerek dağıtıma hazır hale getirdik.

Mağazanın girişinde bir yürüyüş yolu oluşturarak, marka logosuyla aynı renklerde tül ve çiçek süslemeler yaptık.

Açılış konuşmaları için kürsü kurulumu ve kürsü süsleme hazırlıklarımızı tamamladık. Müzik için de profesyonel bir ses sistemi kullandık.

Karşılama hosteslerimiz ve prodüksiyon ekibimizin de hazırlıklarını tamamlamasının ardından, açılış organizasyonu için sunumlara başladık.

Doğtaş Açılış Organizasyonlarını Türkiye Genelinde Ünlü İsimlerle Kutladık

Açılışa uygun eğlenceli ve dikkat çekici müziklerle başlattığımız açılış organizasyonu, kısa sürede Aydın halkının katılımı ile renklenmiş oldu. Deneyimli karşılama hosteslerimiz, organizasyon davetlilerimizi güler yüzlü bir şekilde karşıladılar. Etkinlik hakkında bilgilendirdiler. Baskılı balon dağıtımı yaptılar.

Açılış sunucumuz açılış konuşmasını yaptıktan sonra, catering ekibimiz davetlilere çeşitli yiyecek ve içecek ikramları yaptılar.

Aydın’da açılan yeni Doğtaş mobilya etkinliklerine ünlü isimler de katıldılar. Organizasyonun en çok dikkat çeken aktivitesi ise, yöresel halk oyunları grubumuzdu. Zeybek halk dansını yorumlayan efelerimiz organizasyon davetlileri için dans gösterileri sergilediler.

Organizasyon boyunca, profesyonel ve tecrübeli kameramanlarımız, fotoğrafçılarımız, video ve fotoğraf kaydı yaptılar. Video ve fotoğraflarla, Aydın Doğtaş açılış organizasyonunu unutulmaz kıldılar.

Katılımın yoğun olduğu, davetlilerin de oldukça keyif aldığı bir açılış organizasyonunu daha kusursuz bir şekilde gerçekleştirmiş olduk.