Antalya Kipa Açılış Organizasyonu

Antalya Kipa Açılış Organizasyonu İzmir Organizasyon

Antalya Kipa Açılış Organizasyonu

Türkiye genelinde mağaza açılış organizasyonu ve çeşitli etkinliklerini gerçekleştirdiğimiz Kipa mağazaları için, her ilde ve semtte birbirinden renkli, eğlenceli ve sıra dışı organizasyonlar gerçekleştirdik. Antalya’da da yeni açılan mağaza için çeşitli reklam ve tanıtım etkinlikleri planladık. Antalya Kipa açılış organizasyonu için, İzmir Organizasyon firması olarak iş başındaydık.

Rengarenk süsleme hizmetlerimize mağaza açılışına dikkat çekerken, Kipa etkinlikleri kapsamında da, çeşitli tanıtım aktiviteleri düzenledik.

Animasyon hizmetlerimizin yoğunlukta olduğu açılış organizasyonu programımıza, Efe gösterileri ve sunucu şovları gibi etkinlikler de ekledik.

Antalya ilindeki mağaza açılışına katılım oldukça yoğun olurken, eş zamanlı olarak da, Türkiye genelindeki diğer mağazalarda aktiviteler düzenledik.

Antalya Kipa açılış organizasyon hizmetlerimizle ilgili haberimizin detayları için, yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Antalya Kipa Açılış Organizasyonu ve Organizasyon Hazırlıklarımız

Mağaza açılışını bölge halkına duyurmak için, günler öncesinden, yürüyen reklam ve reklam römorklarımızla, şehrin en işlek cadde ve sokaklarında tanıtımlar yaptık.

Açılışa dikkat çekmek için, mağazanın bulunduğu cadde ve sokakları ve mağazanın içerisini, firma logosuyla aynı renklerde balon ve bayraklarla süsledik. Zincir balon süsleme, papatya balon süsleme, uçan balon süsleme ve bayrak süsleme ile açılış organizasyonuna renk kattık.

Organizasyonda en çok dikkat çeken animasyon gösterilerimizdi. Bunun için de, palyaçolarımız, tahta bacak animatörlerimiz, dansçılarımız, maskotlarımız, reklam maskotlarımız ve animasyon sunucularımızla, çok konuşulan animasyon gösterileri hazırladık.

Minik misafirlerimizi ön planda tutarak, şişme oyuncaklarımızla birlikte bir çocuk oyun alanı oluşturduk.

Ses sistemi ve sahne gibi teknik ekipmanlarımızın kurulumuyla da, açılış organizasyonu hazırlıklarımızı tamamlamış olduk.

Antalya Kipa Açılış Organizasyonu Renkli Animasyon Gösterilerine Sahne Oldu

Palyaçolarımız etkinlikten önce, bölge halkına, açılışa özel indirim ve kampanyalarını bildiren broşürleri dağıttılar. Daha sonra, mağazanın çevresindeki çocuk oyun alanında, minik misafirlerimizle çeşitli animasyon aktiviteleri yaptılar.

Yüz boyama, sosis balon katlama, danslar ve yarışmalarla renkli başlayan açılış organizasyonu, Efe gösterileri ve animasyon yarışmalarıyla devam etti.

Yoğun katılım olan açılış organizasyonunda, reklam ve tanıtım maskotlarımız firma logosu bulunan baskılı balonlarımızın dağıtımını yaptılar.

Bando ekibimiz, eğlenceli müzikleri ile misafirleri karşılarken, profesyonel DJ performansı ile de ortam renklendi.

Antalya’da açılan yeni Kipa marketlerinin reklam ve tanıtım aktiviteleri için, bölge halkıyla çeşitli oyunlar ve yarışmalar düzenleyen profesyonel MC ve sunucumuzla, renkli bir açılış gerçekleştirdik.

Profesyonel kameraman hizmetimizle organizasyon boyunca tüm özel anları video kaydına aldık. Fotoğrafçılarımızın fotoğraflarıyla da bu özel anları ölümsüzleştirdik.