Aliağa Açılış Organizasyonu Aliağa Balon Süsleme

Açılış Organizasyonu Alanın da Sadece Aliağa da Değil Tüm Türkiye Genelinde Hizmetinizdeyiz…

Bizim için, işin küçüğü ya da büyüğü yoktur. En ufak bir talep doğrultusun da nerede olduğunuz hiç fark etmez; 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz. Bizim işimiz bunu gerektirir ve biz bu şekilde çalışırız. Ufak bir balon süsleme, palyaço ya da açılış organizasyonu hiç fark etmez; HİZMETİNİZDEYİZ…

Firmamız merkezli olsa da Türkiye’nin birçok noktasın da sorunsuz açılış organizasyonları gerçekleştirmiştir. Aliağa da Açılış Organizasyonu yaptığımız ilçelerden biridir. Aliağa da size, açılış organizasyonu alanın da birçok referans verebiliriz. Son model araçlarımızla ve profesyonel ekibimizle ufak bir açılış organizasyonu ihtiyacınız da da hi size Aliağa da hizmet sağlayabiliriz.

 

Aliağa, bizim arka bahçemiz sayılır, geçtiğimiz yıllar da Türkiye’nin en ücra ve uzak köşelerinde açılış organizasyonları yapıyorken bir an da kendimizi yurt dışın da bulduk. Aşağı da yol tabelaların da yapmış olduğumuz albümün bir kısmını incelediğinizde Aliağa bize ne ka da r yakın olduğunu ve açılış organizasyonu alanın da profesyonel hizmet sağlayabileceğimize kanaat getirmiş olacaksınız. Yol tabelaların da 1950 Km, İstanbul 1750 km yazıyordu sizle bizim aramız da kaç km var ki?

 

Aliağa ve çevresinde Açılış Organizasyonu Yapmayı Planlıyorsunuz Ancak Çalışacak Organizasyon Firması Bulamadınız Ya da Aliağa Merkezli Organizasyon Firmaları Sizi Açılış Organizasyonu Konusun da Şüphelendiriyor…

Organizasyon Açılış organizasyonu alanın da sorunsuz hizmet sağlamaktadır. ‘de 3000 metre kare kapalı alan da , 20 ofis çalışanı ve 12 adet son model araçları ile organizasyon alanın da kendi malzemeleri elinde bulunan profesyonel bir organizasyon firmasıdır. Her yerde karşımıza çıkan merdiven altı olarak tabir ettiğimiz ya da profesyonel olmayan firmalar Aliağa ‘de de karşınıza çıkacaktır. Bizim işimizin telafisi yoktur ve organizasyon firması, misafirlerinizin önünde sizi temsil eder; yapılan en ufak bir hata bile sizi ve çevrenizdekileri olumsuz etkilemektedir. Firmanızın ilk görücüye çıktığı zamanı, yani açılış organizasyonu gününü riske atmayın. %100 memnuniyet garantili organizasyon için biz, hizmetinizdeyiz.

Açılış Organizasyonu İçin Aliağa Çevresinde En Çok Tercih Edilen Hizmetlerimiz…

Aliağa da genellikle çalıştığımız kurumsal firmaların talepleri doğrultusun da etkinlik organizasyonları yapıyoruz. Bu etkinlikler açılış organizasyonu dışın da ; stand ve tanıtım aktiviteleri, ilan da ğıtımları, balon süsleme, kampanya duyuruları, ses sistemi kiralama, palyaço etkinlikleri, hostes temini, tanıtım filmleri, şişme oyuncak kiralama ve ufak çaplı kokteyller oluyor. Ancak kurumsal firmaların dışın da bize internet kanalıyla ya da Aliağa ‘de organizasyon yaparken tanıştığımız kişiler için de organizasyon alanın da ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışıyoruz. 

Aliağa ve Çevresinde Palyaçolu, Ses Sistemli ve Balon Süslemeli Açılış Organizasyonu

Sadece Aliağa da değil, hemen hemen her yerde açılış organizasyonu alanın da en çok talep edilen Açılış Organizasyonudur. Balon Süsleme, Üçgen Bayrak Süsleme, Ses Sistemi Kiralama, Sunucu ve MC Anonsları, Palyaço Gösterileri, Hostesler, Logo Baskılı Balon, Bistro Masa Kiralama bu tarz açılış organizasyonlarının stan da rtların da ndır.

 

Aliağa da Kokteylli Açılış Organizasyonu

Son zamanların yükselen yıldızı kokteylli lüks açılış organizasyonlarıdır. Özenle hazırlanmış ikramlar, lüks bistro masaların üzerinde şık giyimli garsonlar tarafın da n servis edilir. Balon süsleme, tül süsleme, ses sistemi, kokteyl organizasyonu, hostes ve servis elemanları, fotoğrafçı bu organizasyonlar da talep edilen başlıca hizmetlerimizdendir.

 

Aliağa ve Çevresinde Protokol Katılımlı Açılış Organizasyonu

Bakanlar, Millet vekilleri ya da firmanızın üst düzey yöneticilerinin katılacağı özel bir açılış organizasyonu düzenlemeyi planlıyorsanız işi tesadüflere bırakmak yerine bizimle çalışabilirsiniz. Özel gölgelendirme sistemleri ya da çadırlar, host ve hostesler, özel güvenlik, ısıtma ve soğutma sistemleri, jeneratör, profesyonel ses sistemi, led ekran, kamera çekimi ve özel görüntüleme sistemleri, sahne, kürsü, protokol sunucusu, oturma düzenleri, süslemeler, bayraklar ve ikramlar en çok talep edilen hizmetlerimizdendir. 

 

Kipa Açılış Organizasyonları ve Tüm Etkinlikleri

Firmamız KİPA ‘nın Türkiye genelinde açılış organizasyonu, defans organizasyonları, yenileme çalışmalarını, anonslu reklam arçlarını, ramazan etkinlikleriniz, çat kapı aktiviteleriniz, balon süslemeleriniz, animasyon etkinlikleriniz, yıl dönümü organizasyonlarını ve farklı farklı etkinliklerini yapmaktadır. Aşağıda birkaç referans fotoğraf sunuyoruz. 

 

Vestel Açılış Organizasyonları ve Dönemsel Etkinlikleri

Firmamız Vestel firmasının Türkiye genelinde açılış organizasyonu ve dönemsel etkinliklerini yapmaktadır. Özellikle yürüyen reklamlar, stand çalışmaları, bayii güçlendirme ve ilan da ğıtımları alanın da yoğun olarak çalışmaktayız. Aşağı da birkaç referans fotoğraflar sunuyoruz.

<

 

Alfemo Mağazaları Türkiye Genelinde Açılış Organizasyonları ve Yenileme Çalışmaları

Alfemo Mobilya ve Kids & Teens mağazalarının, açılış organizasyonları ve yenileme çalışmaların da uzunca bir zamandır birlikte çalışıyoruz. Ayrıca firmanın kurumsal etkinlikleri, bayii toplantıları, kokteyl organizasyonları ve piknik organizasyonların da da birlikte çalışıyoruz.Aşağı da yapmış olduğumuz organizasyonlara ait birkaç referans fotoğraflar sunuyoruz.

 

Vs. Outlet Türkiye Genelinde Açılış Organizasyonu, İlan da ğıtımları, Bayrak Süsleme ve Dönemsel Etkinlik Organizasyonları

Zorlu gurubuna ait farklı bir marka olarak yönetilen Vs. Outlet’in ilan da ğıtımlarını, açılış organizasyonlarını, yürüyen reklam çalışmalarını, dönemsel etkinliklerini, süslemelerini, bazı reklam giydirmelerini firmamız yapmaktadır. Aşağı da yapmış olduğumuz organizasyonlara ait birkaç referans fotoğraflar sunuyoruz.