Afyonkarahisar Çetmen Açılış Organizasyonu

Afyonkarahisar Çetmen Açılış Organizasyonu

Afyonkarahisar Çetmen açılış organizasyonu ile kokteylli açılış organizasyonumuza İzmir Organizasyon firması olarak bir yenisini daha ekledik. Farklı şehirlerde açılış organizasyonunu gerçekleştirdiğimiz Çetmen mağazasının Afyonkarahisar’da ki açılış organizasyonunu da İzmir Organizasyon firmamız gerçekleştirdi. Açılış organizasyonu alanında yıllardır profesyonel hizmet veren İzmir Organizasyon, Afyonkarahisar Çetmen açılış organizasyonu için bir kez daha yolları aştı ve keyifli bir organizasyona imza attı. Afyonkarahisar Çetmen açılış organizasyonu için İzmir Organizasyon firmamıza ulaşan yetkili ile daha öncede yapmış olduğumuz çalışmalardan yola çıkarak neler yapılabileceğini detaylı olarak görüştük. Farklı şehirlerde gerçekleştirmiş olduğumuz Çetmen mağazalarının açılış organizasyonundan görsel bir sunum hazırladık ve hedef kitleye yönelik çalışmalar yapmayı planladık. Afyonkarahisar Çetmen açılış organizasyonu dikkat çekici olmalı ve yaptığımız tüm organizasyonlar gibi ses getirmeliydi. Tüm ihtiyaçları belirledikten ve organizasyona dair detaylara karar verdikten sonra organizasyon gününü beklemeye başladık. Bu süre zarfında da Afyonkarahisar Çetmen açılış organizasyonunda görevlendirilecek ekibimizi belirledik ve ekipmanlarımızın kontrollerini yaptık.

Afyonkarahisar Çetmen Açılış Organizasyonu Hazırlıkları

Organizasyon gününden önce ise teknik ekibimiz tüm ekipmanlarımızı hazırlayarak Afyonkarahisar’a doğru yolculuğa çıktı. Güneş doğmadan alana ulaştığımızda teknik ekibimiz hemen hazırlıklara başladı. Organizasyonda görevli ekibimizin geri kalanı da bu saatlerde Afyonkarahisar Çetmen açılış organizasyonu için yola çıkmıştı. Teknik ekibimiz farklı balon süsleme teknikleri ile ilk olarak balonları şişirdi. Zincir balon süsleme, papatya balon süsleme ve kapı takı balon süslemesi için şişirilen balonlar hazır hale getirildi. Ses sistemi de dış mekanda kullanılmak üzere yerini aldı. Organizasyonda görevli ekibimiz de alana ulaştığında hepimiz bir işin ucundan tutmuş ve hızlıca hazırlıklarımızı tamamlamak için heyecanla çalışmaya başladık. Afyonkarahisar Çetmen açılış organizasyonu kokteylli açılış organizasyonu olarak gerçekleşecekti. Servis elemanı ve garsonlarımız da hızlıca catering hazırlıklarına başlamıştı. Özenle ikramlıklar temin ettiğimiz catering ekipmanlarında ki yerlerini alırken, mağazanın içerisinde davetliler için içecek barı kurulumu hazırlandı.

Bistro masalar da iç ve dış mekanda yerini aldıktan sonra organizasyon alanında son kontrollerimiz yapıldı. İzmir Organizasyon firmamız tarafından temin edilen karşılama hostesi, sunucu, bando ekibi de makyaj ve kıyafet hazırlıklarını tamamlayarak yerlerini aldığında organizasyonun başlamasına kısa bir süre kalmıştı.

Afyonkarahisar’da Ses Getiren Açılış Organizasyonu

Afyonkarahisar Çetmen açılış organizasyonu, hazırlıklar tamamlandıktan kısa bir süre sonra başladı. Servis elemanı ve garsonlarımız organizasyona start verilmesi ile birlikte davetlilere ikramlarda bulunmaya başladı. Aynı zamanda dışarıda da hareketli dakikalar başlamıştı. Profesyonel sunucumuz açılış organizasyonuna dair anonslar yaptı. Karşılama hosteslerimiz ise Çetmen mağazasını ziyaret eden davetlileri kapıda karşıladı. Bando ekibimiz organizasyon başladığı andan itibaren belirli aralıklarla katılımcılara müzik ziyafeti yaşattı. Fotoğraf çekimi ve video çekimleri de organizasyon süresi boyunca devam etti. Afyonkarahisar halkının büyük ilgi gösterdiği Afyonkarahisar Çetmen açılış organizasyonu profesyonel ekibimiz ile birlikte kusursuz bir şekilde gerçekleştirildi. Ekibimiz organizasyon boyunca harika bir iş çıkardı. Açılış organizasyonu ve çeşitleri ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için İzmir Organizasyon müşteri temsilcimize ulaşabilirsiniz.