Açılış Organizasyonu

Açılış Organizasyonu İzmir

Açılış organizasyonu; AVM, okul ve mağazaların açılışları için çeşitli etkinlik programlarıyla gerçekleştirdiğimiz bir organizasyondur. Açılış organizasyonları kurum, firma ya da markanın tanıtımı için düzenlenen etkinliklerdir. Açılış organizasyonuna katılım sağlayacak davetlilerin yaş ortalamasına ve katılımcı sayısına göre İzmir Organizasyon firması olarak hizmet veriyoruz. Mağaza, firma ya da kurumların açılış organizasyonları için hedef kitlenizi belirleyerek bu doğrultuda isteklerinizi ekibimize iletebilirsiniz. İzmir Organizasyon firmamız 15 yılı aşkın süredir doğum günü organizasyonu, düğün organizasyonu, açılış organizasyonu vb. organizasyonlarınızda hizmet vermektedir. İzmir merkezli bir firma olan İzmir Organizasyon İzmir, yakın çevresi ve Türkiye’nin her noktasına profesyonel ekibi ile birlikte ulaşmaktadır. Açılış organizasyonu paketlerimizi inceleyebilir ya da İzmir Organizasyon müşteri temsilcimize ulaşarak firmanıza özel hizmetleri ekibimizden talep edebilirsiniz.

Açılış Organizasyonu Hizmetlerimiz

Açılış organizasyonlarında verdiğimiz hizmetler başlıca; palyaço servisi, balon süsleme, ses sistemi kiralama, bayrak süsleme, sunucu temini-MC show, host-hostes ve model temini, bistro masa kiralama, fotoğraf ve kamera çekimi, yürüyen reklamlar, baskılı balon, tahta bacak gösterisi, garson temini, sesli reklam aracı, sis ve duman efektleri, kokteyl ve catering, tül ve çiçek süsleme, havai fişek gösterisi, stand ve tanıtım hizmetleri, gazlı konfeti atımı, İzmir lokma dağıtımı, ekipman kiralama, protokol hizmetleri, peluş maskotlar ve dans gösterileridir.

İzmir Organizasyon, Türkiye’nin her yerine gidebilecek alanında uzman kadrosuyla büyük avm açılışlarından mağaza açılışlarına kadar tüm organizasyonlarınızı rahatlıkla yapabilecek ekip ve ekipmanlara sahiptir. Firmanız için animasyonlu açılış organizasyonu, protokol katılımlı açılış organizasyonları, reklamlı full konsept açılış organizasyonları ve açılış organizasyonu benzeri yıl dönümü organizasyonları düzenliyoruz.

Animasyonlu açılış organizasyonlarında palyaço, tahta bacak gösterisi, çizgi film maskotlarına yer verebilir ayrıca renkli balon süslemeleri, ses sistemi kiralama hizmetlerimizi de tercih edebilirsiniz. Protokol katılımlı açılış organizasyonları içinse protokol sehpası, masa ve sandalye, led ekran, gazlı konfeti makinesi kiralama hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz. Reklamlı full konsept açılış organizasyonları içinse broşür ve ilan dağıtımı, palyaço, çizgi film maskotları, balon süsleme, baskılı balon, ünlü sanatçı temini gibi taleplerde bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için ve açılış organizasyonunuzu planlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.