Açılış Organizasyonu Bizim İşimiz

Açılış Organizasyonu Bizim İşimiz

Açılış organizasyonu işlerinde aynı anda birçok yerde hizmet verebilme kapasitesine sahip bir firmayız. Açılış organizasyonu ve özel kampanya etkinlikleri gibi dönemsel etkinlikler için hizmet sunan İzmir Organizasyon tüm açılış ve tanıtım işlerinizi gururla yapar. İzmir’de bulunan firmamız İzmir ve çevresi dahil olmak üzere ülke genelinde hizmet vermektedir. Her yere sorunsuz ve sınırsız hizmet ulaştırabiliriz. Belli başlı büyük firmaların açılış organizasyonları ve tanıtım kampanya işlerini yürütmekteyiz. Kipa, Madiamarkt, Pamidor, Milka gibi Türkiye genelinde bulunan firmaların açılış ve dönemlik etkinliklerinde görev almış bulunmaktayız. Konusunda uzman personeli ve son model araçlarıyla her noktaya ulaşım sağlar ve size aradığınız hizmeti ulaştırırız. İzmir Organizasyon firmamız profesyonel ekibi ve son model araçları ile Türkiye’nin her noktasına hizmet ulaştırmaktadır. Küçük boyutlu açılış organizasyonlarınızdan büyük ve kurumsal açılış organizasyonlarına kadar organizasyonlarınızın planlaması, yönetimi İzmir Organizasyon firmamız tarafından hazırlanmaktadır.

Açılış Organizasyonunda Uzman Ekibimiz İle Yanınızdayız

Açılış organizasyonlarında İzmir Organizasyon olarak kendi ekibimiz ve malzemelerimiz ile hizmet veririz. Yıllardır kazanmış olduğumuz tecrübe ile açılış organizasyonlarında kullanılacak olan masadan tutun, balona, vidaya, makasa kadar tüm gereçler elimizin altındadır. Tüm bu malzemeleri kullanarak organizasyonu hazırlayacak olan uzman ekibimiz ile hizmetinizdeyiz. 3000 metre kare alanda organizasyon düzenleyebilecek birikim ve ekip ağına sahibiz.

Kurumsal Firmalara Özel Hizmet

Kurumsal bir firma olarak bizden hizmet talep ettiğinizde, aynı anda birden fazla yerde etkinlik düzenlemek istiyorsanız, aradığınız çözüm bizde. Türkiye genelinde pek çok şubeye sahip kurumsal firmalar için aynı anda başlayan etkinlikler büyük bir başarıyla düzenlenir. Tek bir merkezden yönetilen organizasyon ağımız ile işleri bize bırakın ve tek tek organizasyonlarla uğraşmak zorunda kalmayın. Her türlü ayrıntıyı biz düşünür ve planlarız siz sadece bir kişi ile muhatap olmuş ve tek bir yere ödeme yapmış olursunuz. Ayrı ayrı maliyetlerle karşı karşıya gelmemiş olursunuz.

Organizasyon Ekibinin Farkı

Bir organizasyon firması ile çalışmanın farkı, tüm işleri onlara bırakırsınız siz hiç yorulmazsınız, etkinliğiniz eksiksiz ve sorunsuz gerçekleşir. Catering hizmetinden, süsleme, ekipman kiralama, sunucu, animasyon ekibi gibi bir açılış için gerekli her şey hizmete dahildir.

Otel açılışları, mağaza açılışları, tanıtım günleri, protokol katılımlı açılış organizasyonları, konserler gibi tüm organizasyon işlerini 7/24 gerçekleştiren firmamız daima hizmet kalitesini benimser ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunar. Sizleri amacınıza ulaştırmak için her zaman yaratıcı fikirler ve uzman ekiple yanınızdayız. Fiyat konusunda bilgi almak için İzmir Organizasyon müşteri temsilcimize ulaşabilirsiniz.