Açılış Organizasyonları

 Tire Açılış Organizasyonu – Tire AVM açılışı – Tire Organizasyon

İş yeri, mağaza, dükkan, okul ve AVM açılış organizasyonlarınız için Tire’ de hizmet veriyoruz. 16 yıllık organizasyon tecrübesine sahip olan ‘İzmir Organizasyon’ ekibi, zengin ekipman çeşitleri ve profesyonel ekibiyle birlikte her türlü açılış organizasyonlarınız için hazır. 

Yaklaşık olarak 95 km olan İzmir- Tire arası sıklıkla kullandığımız güzergahlardan biridir. Daha önce Tire ve İzmir çevresinde yaptığımız organizasyonlar hakkında bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz. 

Tire açılış organizasyonları için verdiğimiz başlıca hizmetler; ses sistemi, sahne, mikrofon, sunucu, masa, sandalye, bistro masa, kürsü, kırmızı halı, sivil ve kostümlü animatör, konfeti makineleri, fly tüp, şişme kapı tak, şişme oyun parkuru, şişme çadır kiralama hizmetleri, süsleme, balon süsleme, bayrak süsleme, tül ve çiçek süsleme, profesyonel fotoğraf çekimi, profesyonel video çekimi, kahve ve çay ikramları, coffee break ikramları ve geniş bir yelpazeden oluşan catering hizmetleridir. 

 

Tire AVM Açılış Organizasyonu 

Tire AVM açılışlarınız için ‘İzmir Organizasyon’ ekibi olarak sizlerin isteklerinize ve bütçenize uygun teklifler hazırlıyoruz. Hazırladığımız tekliflerde eklemek istediğiniz veya çıkarmak istediğiniz etkinlik kalemlerini de baz alarak sizler için ikinci bir teklif hazırlıyoruz. Anlaşmamız sonrasında açılacak olan AVM’nin konumu, büyüklüğü ve müşteri potansiyelini de öncelikli olarak dikkate alarak bir etkinlik programı hazırlıyoruz. Ekibimizle birlikte bu özel gününüze hazırlanıp, Organizasyon yöneticimiz liderliğinde AVM’nin mağaza ve müşteri yoğunluklu bölümlerine platformlarımızı kuruyoruz. 

AVM açılışlarında siz değerli müşterilerimizin, talep ve beklentileri bizler için çok önemli. ‘İzmir Organizasyon’ olarak verdiğimiz hizmet birinci kalite hizmet, % 100 memnuniyet garantisidir. 

Fikir edinmek, yaptığımız işler hakkında bilgi sahibi olmak için açılış organizasyonları fotoğraflarımızı görebilirsiniz.

 

Tire AVM Açılış Organizasyonlarında Neler Yapıyoruz?

Balon süsleme (  zincir balon, dikme balon, papatya balon vb. ), bayrak süsleme, şişme kapı tak ve fly tüp kiralama hizmetlerimizle müşterilerin dikkatini açılacak olan AVM’ye çekiyor ve görsel bir sunum hazırlıyoruz.  

Ses sistemi, sahne, mikrofon, bilgisayar, aktif kabin, DJ, MC ve sunucu kiralama hizmetlerimizle konuklarınız profesyonel DJ’mizin müzikleriyle eğlenirken, profesyonel sunucumuzun ortamı renklendiren enerjisi ve anonslarıyla açılış davetinize ortak olacaklardır.

Bistro masa, sandalye, masa, kürsü ve açılış için gerekli ekipmanların ( tepsi, makas, kurdele gibi ) temini ve kurulumu hizmetini veriyoruz.

Kostümlü animatör, sivil animatör, tahta bacak, peluş maskot ve palyaço kiralama hizmetimizle, yetişkinler için görsel bir sunum çocuklar için eğlenceli oyunlar, mini clup danslar ve ödüllü yarışmalar gerçekleştiriyoruz.

 

El ilanı ve broşür dağıtımı, yürüyen reklam, araç giydirme, anons aracı, sosyal medya reklamları, tanıtım videoları hazırlama hizmetlerimizle AVM açılışınızı günler öncesinden çevreye duyuruyoruz.