Açılış Organizasyon Hazırlıkları

Açılış Organizasyon Hazırlıkları İzmir

Açılış Organizasyon Hazırlıkları

Açılış organizasyon hazırlıkları, organizasyonun planlanması, organizasyonun yönetimi İzmir Organizasyon firmamızın profesyonel ekibi tarafından gerçekleştirilmektedir. Her sektöre ait yeni açılan iş yerlerinin açılışları büyük organizasyon gerektirir. Bu büyük organizasyonu en iyi yerine getirecek olan İzmir Organizasyon firmamızdır. Türkiye’nin pek çok şehrinde düzenlenen organizasyonları en güzel şekilde yerine getiriyoruz. Organizasyon hazırlıkları çok emek ister. Her zaman emeklerimizin karşılığını gördüğümüz rağbet ile anlayabiliyoruz. Organizasyon pek çok hazırlıkları içine alır. Açılış organizasyonları firmanızın için hayal ettiğiniz şekilde İzmir Organizasyon firmamız tarafından hazırlanmaktadır. İzmir, Ege Bölgesi ve Türkiye’nin dört bir noktasına açılış organizasyon hazırlıkları ve organizasyon yönetimi için hizmet ulaştırıyoruz. Açılış organizasyonları ve açılış organizasyon hazırlıkları hakkında ayrıntılı bilgi almak için İzmir Organizasyon müşteri temsilcimize ulaşabilirsiniz. Açılış organizasyon hazırlıkları arasından en göz alıcı olanları kısaca paylaşmak isteriz. 

Balon ve Bayrak Süsleme Hazırlıkları

Organizasyonlarda en çok kullanılan süsleme şeklidir. Alanın büyüklüğüne göre en uygun olan şekilde gerekli süslemeler firmamız tarafında yapılır. Yine en çok market ve anaokulu gibi çocukların da ilgisini çekecek bir süsleme şeklidir.

Ses sistemi ve Sunucu Hizmeti

Profesyonel ses sistemi ile sunucu eşliğinde tüm duyuru ve anonslar yapılıp, animatörler sunucu tarafından yönlendirilir. İzmir Organizasyon olarak kurduğumuz mükemmel ses sistemi ile tüm salon coşar.

Bistro ve Kokteyl Masalar

Açılışa özel kurumun renklerine uygun hazırlanan masalar sayesinde konuklar etrafında toplanıp sohbet etme imkanı yakalar. Son derece şık streç örtülerle çevrilen masalar ortamın ambiyansına uygun renklerde hazırlanır. Konukların bir arada toplanmasını sağlayan şık bir sunum şeklidir.

Palyaço Hizmeti

Organizasyonların en önemli ve en eğlenceli kısmı palyaço hizmetidir. En çok anaokulu açılışlarında tercih edilen palyaço hizmetimizi başka show gösterileri de takip etmektedir. Yine firmamız palyaço hizmeti dışında tahta bacaklar, sihirbazlar, ateşbazlar, davul ve zurna, halk dansları ekipleri, bando, hip-hip dans grupları ve kortej ekipleri gibi pek çok ekstra eğlence hizmeti ile organizasyonları taçlandırır.

Yürüyen Reklam ve Sesli Anonslar

Açılış organizasyonlarında en çok tercih edilen tanıtım şeklidir. Firmamız bunu da en güzel şekilde yapmaktadır. Personellerin arkasına reklam panolarını takarak yürüyen tanıtım hizmeti yapar. Bunun dışında anons arabalarına reklam resimleri asılarak sokak sokak tanıtımlar yapılır. Büyük ses getiren bir tanıtım şeklidir.

İzmir Organizasyon firması olarak Türkiye’nin her yerinde hizmet vermekteyiz. Son model araçlarımızla ve uygun eleman ve ekipmanlarımızla en güzel davetleri ayağınıza kadar getiriyoruz. Kendi organizasyon planlarımızın dışında sizin de görüş ve önerilerinizi dikkate alıyoruz. Böylelikle ortaya harika fikirler ve muhteşem bir organizasyon çıkıyor.