Tire Okul Açılış Organizasyonu

Tire Okul Açılış Organizasyonu

Tire okul açılış organizasyonu ‘İzmir Organizasyon’ olarak başından sonuna kadar her türlü etkinlik ve ekipman kiralama hizmetiyle sorunsuz gerçekleştiriliyor. İzmir – Tire yolu yaklaşık 97 km olup, sıklıkla kullandığımız güzergahlardan biridir. Tire okul açılış organizasyonlarıyla ilgili referanslarımızı ve yaptığımız işleri incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Tire okul açılış organizasyonları için verdiğimiz başlıca hizmetler; sahne, ses sistemi, mikrofon, sunucu, catering hizmeti ve ekipmanı, servis elemanı, hostes, kırmızı halı, yürüyüş yolu, şişme kapı tak kiralama, balon ve bayrak süsleme hizmetleridir.

Tire Okul Açılış Organizasyonunda Neler Yapıyoruz?

Öncelikle sizler için bir teklif hazırlıyoruz. Hazırladığımız teklifler üzerinden sizlerin talep edeceğiniz etkinlik kalemlerine göre bir etkinlik programı oluşturuyoruz. Organizasyon gününde ekibimizle birlikte açılışı yapacağınız okulda ekipmanlarımızın kurulumunu gerçekleştiriyoruz. 

Okulun amblemine uygun renklerdeki bayrak ve balon süslemeyle kurum kültürünüzün öğrenci ve velilere hitabını kolaylaştırıyor, açılışa uygun hale getiriyoruz. 

Ses sistemi, sahne, mikrofon, sunucu kiralama hizmetleriyle açılış için gerekli olan teknik hizmetler, catering hizmeti ve ekipmanları, servis elemanı ve garson kiralama hizmetleriyle konuklarınız için sunumlar ve ikramlar gerçekleştiriyoruz.

Tire’de En Sık Tercih Edilen Hizmetlerimiz

Sünnet düğünü organizasyonu, düğün organizasyonu, nişan organizasyonu, kına organizasyonu, AVM açılış ve etkinlikleri, doğum günü organizasyonları, animasyon hizmetleri (kostümlü karakterler, çizgi film maskotları, palyaço, tahtabacak kiralama, ilüzyon gösterileri, kukla tiyatroları, jonglör ve cambaz gösterileri, canlı heykel, tişört ve kum boyamadır.