FORGOT YOUR DETAILS?

Açılış Organizasyonu

Açılış Organizasyonu alanında profesyonel hizmet. İzmir Organizasyon

Kipa 22. ve 23. Yıl Etkinlikleri

Kipa 22. yıl ve 23. yıl etkinlikleri kapsamında,kreatif ekibimizle Kipa’ya bazı proje ve etkinlik önerileri sunduk. Kipa 22. yıl etkinliklerinde ‘çatkapı projesi’ nı geliştien ekibimiz, Türkiye’nin farklı illerinde Kipa müşterilerinin evlerine konuk oldular. Röportajlar ve ödüllü yarışmalarla devam eden bu projemiz, aynı anda Türkiye’nin farklı bölgelerindeki 55 mağazada ve çevresinde devam etti. Kipa 23. yıl etkinliklerinde yine titizlikle çalışan ekibimiz, bu kez de ‘sokak röportajları ve yarışmaları projesi’ni geliştirdi. Bu projeyle de aynı anda 76 bölgede ekiplerimiz farklı etkinlikler gerçekleştirdiler. Kipa 23. yıl etkinliklerinin en görkemli şovlarından biri ise, İzmir Kıbrıs Şehitleri Caddesi’nde gerçekleştirdiğimiz kortej yürüyüşü ve bando gösterisi oldu. Özenle hazırlanmış ‘varyete kostümleri’, karakterli kostümler, üç boyutlu peluş maskotlar ve profesyonel animatörlerimize bando ekibimiz ve profesyonel dans ekibimiz eşlik etti. Kipa bayrakları ve logolarıyla ihtişamlı bir görsel şölen oluşturan ekibimiz, Kipa mağazalarında da çocuklar için çeşitli etkinlikler düzenlediler. AVM içinde el işi atölyeleri kuruldu, daha sonrasında sosis balon ve yüz boyama etkinliklerine geçildi. Mini clup danslar ve yarışmalarla devam eden etkinlikler, ‘Kipa uçurtma şenlikleri’ projemizle en iyi tasarım uçurtma yarışmasıyla son buldu.

Kipa Açılış Organizasyonları ve Tüm Etkinlikleri

Firmamız KİPA ‘nın Türkiye genelinde açılış organizasyonu, defans organizasyonları, yenileme çalışmalarını, anonslu reklam araçlarını, ramazan etkinlikleriniz, çat kapı aktiviteleriniz, balon süslemeleriniz, animasyon etkinlikleriniz, yıl dönümü organizasyonlarını ve farklı farklı etkinliklerini yapmaktadır. Aşağıda birkaç referans fotoğraf sunuyoruz.

Vestel Açılış Organizasyonları ve Dönemsel Etkinlikleri

Firmamız Vestel firmasının Türkiye genelinde açılış organizasyonu ve dönemsel etkinliklerini yapmaktadır. Özellikle yürüyen reklamlar, stand çalışmaları, bayii güçlendirme ve ilan dağıtımları alanında yoğun olarak çalışmaktayız. Aşağıda birkaç referans fotoğraflar sunuyoruz.

Alfemo Mağazaları Türkiye Genelinde Açılış Organizasyonları ve Yenileme Çalışmaları

Alfemo Mobilya ve Kids & Teens mağazalarının, açılış organizasyonları ve yenileme çalışmalarında uzunca bir zamandır birlikte çalışıyoruz. Ayrıca firmanın kurumsal etkinlikleri, bayii toplantıları, kokteyl organizasyonları ve piknik organizasyonlarında da birlikte çalışıyoruz.Aşağıda yapmış olduğumuz organizasyonlara ait birkaç referans fotoğraflar sunuyoruz.

Pamidor Mağazaları Türkiye Genelinde Açılış Organizasyonları ve Yenileme Çalışmaları

Pamidor çocuk giyim mağazalarının, açılış organizasyonları ve yenileme çalışmalarında uzunca bir zamandır birlikte çalışıyoruz. Ayrıca firmanın kurumsal etkinlikleri, bayii toplantıları, kokteyl organizasyonları ve piknik organizasyonlarında da birlikte çalışıyoruz. Yaklaşık 8 yıldır Türkiye genelinde açılış organizasyonlarında birlikte çalıştık. Aşağıda yapmış olduğumuz organizasyonlara ait birkaç referans fotoğraflar sunuyoruz.

Çetmen Mobilya Mağazaları Türkiye Genelinde Açılış Organizasyonları ve Yenileme Çalışmaları

Çetmen mağazalarının, açılış organizasyonları ve yenileme çalışmalarında uzunca bir zamandır birlikte çalışıyoruz. Ayrıca firmanın kurumsal etkinlikleri, bayii toplantıları, kokteyl organizasyonları ve piknik organizasyonlarında da birlikte çalışıyoruz. İstanbul, Anakara, İzmir, Denizli, Aydın, Balıkesir gibi mağazalarının açılış organizasyonlarını yaptık. Aşağıda yapmış olduğumuz organizasyonlara ait birkaç referans fotoğraflar sunuyoruz.

Vs. Outlet Türkiye Genelinde Açılış Organizasyonu, İlan Dağıtımları, Bayrak Süsleme ve Dönemsel Etkinlik Organizasyonları

Zorlu gurubuna ait farklı bir marka olarak yönetilen Vs. Outlet’in ilan dağıtımlarını, açılış organizasyonlarını, yürüyen reklam çalışmalarını, dönemsel etkinliklerini, süslemelerini, bazı reklam giydirmelerini firmamız yapmaktadır. Aşağıda yapmış olduğumuz organizasyonlara ait birkaç referans fotoğraflar sunuyoruz.

Açılış Organizasyonu

İzmir Organizasyon Tarafından Yapılmış Açılış Organizasyonu Haber & Galerileri.

TOP